loader image
 • Adres
  ul. Orłowskiego 18/22,
  13-200 Działdowo
 • Telefon
  (+48) 23 627 02 30
 • E-mail
  biuro@abf.com.pl

Referencje

Zapraszamy do zapoznania się z referencjami otrzymanymi od naszych klientów.

ABF Zakład Obróbki Skrawaniem zajmuje się produkcją części formujących dla naszej firmy jako jeden ze znanych i cenionych producentów krajowych. Dotychczasowe doświadczenia sprawiły, że rekomendujemy ABF jako zaufanego i rzetelnego partnera.

Henryk BOJARA Stoelzle Częstochowa Sp. z o. o.

Pragnę nadmienić, że wyroby produkowane przez ABF Zakład Obróbki Skrawaniem charakteryzują się wysoką jakością, konkurencyjnymi cenami oraz terminowością dostaw. Mamy nadzieję, że nasza dalsza współpraca będzie rozwijała się się tak jak dotychczas.

Kazimierz HEBDA CP Glass S.A.

Części formujące wykonywane przez ABF Zakład Obróbki Skrawaniem spełniają nasze wymagania w zakresie jakości, terminowości dostaw oraz konkurencyjnych cen. Kilkunastoletnią współpracę oceniam bardzo pozytywnie i chętnie polecam ABF jako dobrego partnera do współpracy.

Zygmunt JAMIŃSKI O-I POLAND S. A.

ABF Zakład Obróbki Skrawaniem produkuje dla naszej spółki elementy formujące. Pozytywne doświadczenia sprawiły, że rekomendujemy ABF jako rzetelnego partnera biznesowego. Produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, konkurencyjnymi cenami oraz terminowością dostaw. Z przyjemnością rekomendujemy ABF przyszłym potencjalnym klientom.

Józef SMAK Zignago Vetro S.A.

Nasza huta od wielu lat należy do amerykańskiego koncernu Owens-Illinois, który posiada zakłady produkcyjne w całej Europie. Formowanie elementów szklarskich dla naszego koncernu wykonywane jest przez uznanych producentów form szklarskich. Jednym z nich jest ABF Zakład Obróbki Skrawaniem.

Witold SZUMA O-I POLAND S. A.

ABF Zakład Obróbki Skrawaniem jest jedynym w Polsce producentem wytłoczników w systemie NN-PB. Nasza dotychczasowa współpraca układa się bardzo dobrze. Produkowane przez ABF elementy formujące charakteryzują się wysokim poziomem technologicznym. Terminowość dostaw to także zaleta firmy ABF.

Bolesław MATYLA Ardagh Glass S.A.

ABF Zakład Obróbki Skrawaniem jest jedynym dostawcą foremek główkowych i wytłoczników w systemie NNPB. Z przyjemnością informujemy, że prace świadczone przez ABF wykonywane są na wysokim poziomie technologicznym. W dalszym ciągu utrzymywany jest stały kontakt z działem technicznym. Przebieg współpracy potwierdza słuszność wyboru kontrahenta, którego możemy polecić jako solidnego i rzetelnego partnera.

Kazimierz SOŁTYSIAK Ardagh Glass S.A.

ABF Zakład Obróbki Skrawaniem jest jednym z nielicznych dostawców części formujących, w tym w systemie NNPB. Dotychczasowa współpraca układała się doskonale. Części formujące charakteryzują się wysokim poziomem technologicznym. Stały kontakt z biurem technologicznym ABF zaowocował elastycznością działań, a terminowe dostawy pozwalają na utrzymanie zerowych stanów magazynowych.

Jerzy ŻOŁYNIAK Ardagh Glass S.A.